הלקוחות שלנו

מספרים עלינו

דביר וטל פלג, בעלים, דאטאפוינט

רצינו להמליץ בחום על Practic, ועל אורלי שעבדה איתנו על תהליך השיווק לעסק שלנו.

הגענו ל– Practic עם רצון לתת דחיפה שיווקית לעסק, וקיבלנו עזרה גדולה בבניית תכנית שיווקית, התפקסות ותעדוף, כמו גם השגת תובנות והחלטה על שינויים ושיפורים בעסק.

כל מה שקיבלנו היה ועודנו מאד מועיל ושימושי, מלווה בהרבה השקעה וסבלנות, זמינות ויחס חם ואישי, וגם הרבה דוגמא אישית. ניכר שאורלי מגיעה עם ידע נרחב ועדכני בתחום, יצירתית מאד, קשובה ואכפתית כלפי העסק מולו היא מתנהלת

תודה גדולה על הכל


 שלומי וזיו רטשטיין, בעלים, מ.רוטשטיין יזמות ובנייה בע"מ

לאורלי וצוות פרקטיק,

רצינו להגיד תודה.

זו הפעם השלישית שאנו חוזרים אליכם עם חברה חדשה ותמיד מקבלים את אותו שירות מצוין בנועם הליכות..

הפתרונות והרעיונות שלך בתחום המקצועי תמיד מדוייקים ואין לנו ספק שעומד מאחוריהם נסיון רב.

נשמח להמשיך ולעבוד ביחד גם בחברות עתידיות.

בברכה ,

שלומי וזיו רוטשטיין

מ. רוטשטיין יזמות ובנייה בע"מ


אירית רמון

החברה למתנסים

אורלי וצוות פרקטיק,
רצינו להודות לכם על עזרתכם הרבה בבניית תוכנית עסקית ושיווקית יישומית לתכנית התקשורת הקהילתית שלנו. המיזם שלנו המציע שירותי תכנון ובימוי, צילום ועריכת סרטונים לעסקים ולפרטיים באמצעות מתן הכשרה ותעסוקה של בני נוער.
התהליך כלל את מיקוד הצורך והבנת התחום תוך ראייה רחבה של צורכי הלקוחות מחד ושלנו כגוף המספק שירותים בתשלום (מה שלא עשינו עד כה על ידי בני הנוער) לקהילה שלנו – הכוללת עסקים ופרטיים באזורנו.
נהננו מתהליך אפקטיבי וממוקד תוצאות, תוך מסירות ומחויבות לתהליך ואלינו, עם חיבור מצויין נתינה ודרייב אמיתי לסייע הרבה מעבר לשעות שהוגדרו.
אירית רמון החברה למתנסים
 

ליאת לזר

מנכ"ל הכל על משאבי אנו"ש

כשחיפשתי לי יועצת שיווקית רציתי מישהי שתתן לי יעוץ עסקי ותלווה אותי אישית. בעבודה עם אורלי קיבלתי את שניהם. אני עסק בתחילת הדרך שמבין את חשיבות השיווק עם תקציבים מוגבלים אבל עם רצון גדול לפרוץ ולפרוח ואורלי עוזרת לי לפרוס כנפיים ולעוף.
אורלי מלווה אותי בבניית שירות חדש לאנשי משאבי אנוש. אנחנו מדייקות את המסר ואת המטרה ולא מרפות עד שיש לנו את זה. אורלי תורמת מניסיונה הרב ומההבנה של השוק דוחפת למתג את השירות למקום שנכון לו. המוצר בתחילת דרכו וכבר עשינו אירוע שיווקי למנהלות משאבי אנוש (קהל קשה ומוצף בפניות והצעות) שזכה להצלחה בזכות הדיוק וההקפדה של אורלי על כל החלקים השיווקיים מהתמחור ועד בניית התוכן והפצתו.
מבחינתי העבודה עם אורלי היא חובה עבורי כדי להשיג את היעדיים העסקיים שלי, לבנות ולתכנן את העסק בצורה מקצועית.
 
 

ד"ר דורית ברפמן

מנכ"ל העמותה לרכיבה טיפולית בישראל

אורלי שלום,

רציתי להגיד תודה.

אנחנו בעמותה מעולם לא עבדנו עם איש שיווק שישווק אותנו ואת המסרים שלנו. את הראשונה. אני חייבת לומר שעשית לנו שירות נהדר בשיווק של הקורסים שלנו. הכתבות שאת יוצרת מדהימות. הראיונות מעניינים והדרייב שלך מניע את כולנו. למרות התחרות הקשה והמשאבים המוגבלים של העמותה, את מצליחה להביא לנו עשרות לידים מדי חודש ומס' הסטודנטים שלנו בקורסים עולה מקורס אחד למשנהו.

המעורבות והאכפתיות שלך מעוררות הערצה. התחושה היא כאילו אנחנו הפרויקט היחיד שלך.

נשמח להמשיך לעבוד ביחד!

תודה על הכל,

ד"ר דורית ברפמן, מנכ"ל העמותה לרכיבה טיפולית בישראל

 

 

מייקל וגל

יזמים, חברת הוספיטאב

שלום רב,
בחודש ספטמבר 2014 התחלנו במסע משותף עם אורלי וארז. המטרה שלשמה פנינו אליהם הייתה ייעוץ שיווקי לפלטפורמה שפיתחנו – "הוספיטאב" פלטפורמה לשיפור וייעול הקשר בין מאושפזים בבתי חולים לבין הצוות המאפשרת גם פרסום ממוקד למפרסמים רלוונטיים.

חשוב לנו לציין מספר נקודות המתייחסות לעבודתם: מקצועיות – אורלי וארז עשו את עבודתם המקצועית בצורה טובה ביותר: הם יזמו פגישות עם מפרסמים גדולים, קידמו את המו"מ איתם והצליחו להגיע לסגירות. מיקוד עסקי– על סמך מחקר שוק שנעשה על ידם – אורלי וארז ייעצו לנו להתחיל עם הפיילוט במחלקת יולדות משום ששם ההכנסה מפרסומות ותוכן שיווקי תהיינה הגבוהות ביותר. יכולת פתיחת דלתות וסגירת עסקאות – אורלי וארז פנו לגופים גדולים כמו פרוקטר אנד גמבל, מי עדן, YNET , סופרפארם ועוד, יצרו איתם את הקשר הראשוני, קבעו פגישות, ניהלו משא ומתן וסגרו עסקאות עם רובם. מעורבות ואכפתיות – אורלי וארז הראו אכפתיות עצומה לגבי התקדמות הפרויקט, ואף העירו לנו כשחשבו שאנחנו קופאים על שמרינו ולא מניעים דברים קדימה. הם הצטרפו מרצונם החופשי לפגישות עם המתכנתים ע"מ לעמוד על טיב העבודה שלהם ולהבין כיצד ישולבו חומרי הפרסום השונים בפלטפורמה המפותחת. נכונות לסייע גם בתחומים נוספים – תמיד היה עם מי לדבר, וההרגשה הכללית הינה שתמיד יש התקדמות בכל הצירים בהם הם מתעסקים. הנעה לפעולה– כאמור – אורלי וארז הניעו אותנו, חשו מתי אנחנו נתקעים ועזרו לנו לצאת מהבוץ ואף סיפקו לנו מספר פעמים סיכום חודשי של צירי ההתקדמות של הפרויקט כולו על מנת שנבין מה עלינו לעשות. תוצאות! סגרנו עם מפרסמים מובילים ובעלי שם! ואנחנו ממשיכים להתקדם. לסיכום- אנחנו מאד מרוצים!

תודה!

 

חגית רז

מנכ"ל ת.ל.מ בשנים 2006-2010

המלצה על אורלי שפירא כמנהלת שיווק באאוטסורסינג

את אורלי פגשתי כאשר קיבלתי את ניהול ת.ל.מ בשנת 2006. אורלי כבר הייתה חלק מהצוות בת.ל.מ. ושימשה כמנהלת השיווק של העמותה ומאז ועד סיום עבודתי  בת.ל.מ. בשנת 2010 המשכתי להעסיקה בתפקיד זה.

ככל הידוע נושא השיווק הוא אחד הנושאים הקריטיים ביותר במערכות העסקיות על אחת כמה  וכמה כאשר אתה צריך להגיע לקהל לקוחות רחב ככל האפשר.

ת.ל.מ. נותנת שירותים הן לגופים (מוסדיים ועיסקיים) והן לקהל הרחב. אורלי, במרצה וכישוריה, השכילה מחד ללוות את מנהלי הסניפים בכל נושא השיווק האזורי שהיה מוטל עליהם (בניית תוכניות, מפגשים עם לקוחות פוטנציאליים,הצעות  למתן שירותים, ברושורים וכד'..) ומאידך לעזור לי בכל נושא הפרסום והשיווק הארצי, החל בקביעת האסטרטגיה השיווקית של ת.ל.מ, דרך מימוש האסטרטגיה בפועל, כולל מודעות, ברושורים ושלטי חוצות, והמשך בכל נושא השיווק והפרסום האינטרנטי (קידום ת.ל.מ, תחזוקת אתר האינטרנט – כולל שידרוג משמעותי שלו – דרך קיום פורומים בנושאים רלוונטים, ועד ייזום והוצאת ניוז לטר והפצתו לקהל לקוחות הולך וגדל) וכמובן עיסוק בפרסום עיתונאי.

אורלי מצטיינת ביכולת להקיף מגוון גדול של מקורות בהן היא משתמשת לצורכי השיווק והפרסום של העסק. גוף כמו ת.ל.מ. שלא היה משופע במשאבים לצורך שיווק ופרסום הפיק את המירב מכך שהכתובת לכל אלה הייתה אורלי שידעה לנווט את הצרכים ולהתאימם למקורות שלנו.

בנוסף ומעל לכל אורלי היא אישה חמה וחכמה והקשר הטוב והחברי שנוצר בינינו אפשר היוועצות פתוחה  ותרם רבות לאיכות העבודה.

 חגית רז

מנכ"לית ת.ל.מ. בשנים 2006-2010

 

עינת פז

יצרנית תכשיטים

עבודתי עם אורלי שפירא

אני יכולה לציין את פגישתי עם אורלי כמפנה דרך משמעותי לעסק שלי. אני בת קיבוץ גליל-ים ויוצרת תכשיטים ייחודיים שונים – ביניהם גולדפילד בשילוב אבני סברובסקי.. פגשתי לראשונה את אורלי כלקוחה הבאה לבחור תכשיט, אורלי הבינה מיד שהעסק שלי אינו מתומחר ואינו פועל כפי שהוא אמור לפעול.

אורלי, עם שפע האנרגיות שלה, עזרה לי לבנות תוכנית לעסק, לתמחר את העבודה שלי ושל העובדות, לתמחר את העלויות ובהתאם את התכשיטים.

אורלי בדקה את החוזים השונים, פעלה בערוצי שיווק מגוונים ובנתה תכנית לעסק. העסק מראה עלייה מתמדת (טפו, טפו, טפו) התייעלות והצלחה אודות לתמיכה וההכוונה של אורלי שהיא, בנוסף לכל כישוריה , גם אישה מקסימה ומדהימה!

מאז אורלי מייעצת לי כבר שנים רבות (בשעת כתיבת מלים אלו כשמונה שנים…). כן ירבו!!

עינת פז

 

ארנה זמיר

מנכ"ל ת.ל.מ. בשנים 1997-2006

לכל המעוניין

אורלי שפירא יועצת שיווקית

ההיכרות שלי עם אורלי שפירא היא בשנים 2004-2007 בהם הייתי מנכ"ל ת.ל.מ., רשת ארצית של מרכזים לייעוץ וטיפול פסיכולוגי, ואורלי שפירא הייתה היועצת השיווקית בה.

הכניסה של אורלי שפירא לעבודה הייתה לתוך עמותה שלא היה לה ניסיון ותשתית ארגונית בתחום השיווק,והיא למעשה הקימה את המערך השיווקי של העמותה. פעילותה כללה הכשרת והדרכת דרגי הביניים בתחום השיווק, יזום פרויקטים שיווקיים, וליווי אינטנסיבי שלהם בשלבי הביצוע.

התרומה הסגולית של אורלי שפירא היא בזכות יכולתה לזהות תהליכי מאקרו, לנתח צרכים ולבנות תוכנית פעולה יישומית המתאימה לארגון. בשלבי הביצוע הנחישות של אורלי שפירא הם נכס אדיר לארגון בו היא עובדת, המביא תוצאות בשטח. ואכן התוצאות מדברות בעד עצמן – בתקופת עבודתה נוצרה תפנית חדה מירידה לעליה של היקפי הפעילות של העמותה.

ברצוני למנות מספר תחומים בם פעולתה של אולרי שפירא בלטה בת.ל.מ.:

א. עבודה עם הנהלת הארגון על הגדרתו העצמית ומיצובו בשוק, כולל טיפול ב "עדות הפיזית" של הארגון.

ב. הדרכה צמודה למנהלים בארגון בתחום קשרי לקוחות, על ידי ליווי והשתתפות בפגישות העבודה של המנהלים עם הלקוחות.

ג. ייזום שיתופי פעולה ייחודיים המקדמים את החשיפה של ארגון כגון:

כתבות בירחון "הורים וילדים" ובירחונים אחרים של רשת SBC.

הקמת פורום של ת.ל.מ. באתר האינטרנט של "הורים וילדים".

עבודה עם פורטלים מובילים באינטרנט, הכוללים אירוחים והזמנות להרצאות בת.ל.מ.

ד. ייזום סדרות של הרצאות לקהל הרחב.

ה. ייזום מענה של קו פתוח בימי מלחמת לבנון השנייה לאוכלוסיה בצפון, וחשיפתו לציבור הרחב באמצעות הטלוויזיה. פעולה זו הייתה בין התגובות הראשונות של עמותות וארגונים שונים בתקופת המלחמה, ויצרה הדים חיוביים ביותר בתוך הארגון ומחוצה לו.

ו. חשיפת הארגון ופועלו בעיתונות המודפסת המובילה בתחום.

אין זה סוד שגודל תקציב השיווק והפרסום הוא פקטור מרכזי המשפיע על הפעילות וההצלחה בתחום. הקושי הוא ליצור את הפעילות דווקא בארגון בו תקציב השיווק מוגבל. בכל הפעילויות המצוינות לעיל הייתה ערנות גדולה של אורלי שפירא למצבו הכלכלי של הארגון וחיפוש דרכים לקדמו תוך שמירה על מסגרת תקציב מוסכמת ומוגבלת.

מעבר לתרומתה המקצועית ברצוני לציין את הנאתי מעבודה עם יועצת, שנאמנותה ואמינותה הם ללא דופי, תמיד עם חיוך ומבט אופטימי לעתיד.

בברכה

ארנה זמיר מנכ"ל ת.ל.מ. בשנים 1997-2006.

מתן מזרחי

מנכ"ל טובולסקי פיננסים בע"מ

אורלי היקרה,
מודה שהיינו אבודים עד שהגענו אלייך – איך מתחילים בכלל ? על מה שמים את הדגש ?
אין מילים איך להודות לך על החשיבה על הפרטים הקטנים ועל מכלול התוכניות המגוונות שבנית עבורנו משלב ההקמה ועד לשלבים המתקדמים של בניית הרשת השיווקית של החברה.
תודה רבה על הכל (!) על היחס, השירות הצמוד והשיחות עד השעות הקטנות של הלילה רק כדי שהעסק שלנו יעוף ויתפוצץ !
בברכה,
מתן מזרחי
מנכ"ל טובולסקי פיננסים בע"מ
 
 

ד"ר קרן עמירה, רופאת פה ולסת

הגעתי לפרקטיק דרך המלצות בקבוצת הרופאות.
מעבר ליחס האישי, אורלי מבינה בכמה מלים קצרות מה אתה צריך, איך וכמה והיא מצליחה להגיע למטרות בלי להפעיל אותך!
היא שילשה לי את מספר המטופלים הפרטיים בקליניקה! מומלצת בחום. תודה רבה

ד"ר דליה שכטר

ברפואת שינה אני מבינה.. בשיווק לא, אבל אורלי מבינה ועושה את זה מעולה!

מקדמת, מעודדת, מסבירה ונותנת שירות מצוין. ממליצה בחום!

דפנה גסר

מנכ"ל FACE IT, רשת מרפאות לאסתטיקה רפואית

כשכל שוק האסתטיקה הרפואית בירידה של 10-20% אנחנו ממשיכים לעלות בזכות PRACTIC. הם מלווים אותי ביומיום עם יחס חם , אך יודעים גם "לנער" אותי כשאני לא מגיבה מהר מספיק.

במקום לדבר הם פשוט עושים! והתוצאות ניכרות.

איל מיכלוביץ, מנכ"ל סמארטדאטה בע"מ

אני מכיר את אורלי ועובד איתה יותר משנה.

במהלך עבודתנו המשותפת, אורלי והצוות שלה סייעו לחברה שלי ונתנו לנו הכוונה במטרה לפתח את העסק והפעילויות השונות שלנו, משימה קשה למדי.

בנוסף, אורלי ליוותה אותנו בתהליך הקמת האתר שלנו. היא סייעה לנו למצוא את הספקים המתאימים שיעצבו את הקונספט המתאים.

כיום, אנו עדיין מקיימים פגישות מפעם לפעם ואני תמיד נהנה מעצות טובות וקשרים חדשים.

מומלץ ביותר!

נורית קליפר

דיאטנית קלינית

שלום רב,

כשהכרתי את אורלי לראשונה, הבנתי עד כמה מזערי הידע שלי בעולם השיווק והעסקים. כדיאטנית, לא הייתי צריכה להתעסק בעולם זה, אבל כשהחלטתי לקדם את הקליניקה הפרטית שלי, לא יכולתי לחבור ליועצת יותר טובה מאורלי. כבר בהתחלה אורלי הכינה תוכנית שיווקית שהייתה מקצועית, יסודית ויצירתית, וכללה תחומים רבים כגון שיווק דרך האינטרנט, שיתופי פעולה וקבוצת נטוורקינג.

בכל תחום היא עבדה באופן יסודי לדוגמה, בעניין שיווק באינטרנט, היא הסבירה לי את חשיבות עיצוב האתר, מלל האתר ותוכן האתר בקידומו, ואכן השינויים שהיא הציעה הוכיחו את עצמם בשטח שכן הבחנתי בעלייה מיידית בפניות לאתר.

בתחום שיתופי פעולה, היא סקרה את קהל היעד הרצוי והייתה מאד מקורית בבניית קשרים ושיתופי פעולה עם גופים שמעולם לא הייתי חושבת עליהם בעצמי. היא הייתה אחראית על יזום הפגישה, הצעת כל התכנים בפגישה, ומעקב על התפתחות שיתוף הפעולה. כל נושא שהיא עבדה עליו, נעשה ביסודיות מלאה, וחשוב לציין שהזמן בין הצעת הרעיונות לבין ביצועם בשטח היה מהיר ביותר.

אורלי היא אנרגטית, ממריצה, אסרטיבית ובעלת ידע עצום, היא הייתה זמינה לכל שאלה שהייתה לי ומבחינתי הייתה שילוב מושלם של אשת עסקים ממולחת, יחד עם זאת נעימה, לבבית ואכפתית. בזכות עבודתה היסודית, יכולתי להתרכז בשקט בענייני התזונה השונים שבקליניקה בידיעה שקידום העסק שלי נמצא בידיים הכי טובות שיש, ואכן התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן.

נורית קליפר, דיאטנית קלינית , רמת השרון

 

פרנק הנלי

מנכ"ל באני בי בע"מ

שלום רב,
לכל המעוניין

הנדון: אורלי שפירא- יועצת שיווקית

ברצוני להמליץ על הגב' אורלי שפירא, יועצת שיווקית, בהמשך לתכנית שיווקית שכתבה עבור חברתנו. אנו עוסקים בייצור ושיווק של ריהוט וטקסטיל לתינוקות וילדים. במסגרת זו לחברה אולם תצוגה 
מהגדולים בארץ ובנוסף משווקים מוצרינו בכמאה חנויות ברחבי הארץ.

התכנית התבססה על פגישות משותפות בהן התעמקה אורלי בהבנת השוק בו אנו פועלים- על מאפייניו הרבים, על בדיקת המוצרים המוצעים על ידי המתחרים, עריכת קבוצת מיקוד (ממנה
למדנו רבות!) להורים אשר משתמשים במוצרינו ובמוצרי מתחרינו ובהעמקה רבה בתחום הספציפי.

תוצאת התהליך היתה תכנית מפורטת אשר כללה המלצות לביצוע המתייחסות למוצרים חדשים, שיפור יכולת הסגירה מול הלקוחות והבאת לקוחות חדשים.

החל מתחילת התהליך נוצר קשר מצוין ביננו אשר נתן את אותותיו גם בתוצאות הייעוץ. אורלי נכנסה לעומקם של הדברים, והתאימה את המלצותיה להבחנה המשמעותית בין רכישה מרוכזת 
של הזמנת לידה למתנות אשר נרכשות באופן אקראי. בנוסף המליצה אורלי על סידור החנות  בהתאם לרמת הרווחיות באופן פונקציונלי.

השירות שקיבלנו היה מעולה וחשוב מכל ההמלצות לביצוע היו קונקרטיות וברורות, המוצרים החדשים שהוצעו היו מתאימים וישימים (עד היום אנו ממשיכים לייצר מוצרים חדשים שהוצעו בתכנית) .

לסיום, אנו ממליצים מאד על עבודה משותפת עם אורלי שפירא ונשמח כמובן לעבוד עמה בשנית בעתיד.

בברכה

פרנק הנלי, מנכ"ל באני בי בע"מ

הרצל לוי

רו"ח

לכל המעוניין!

בהיותי משרד קטן, שנמצא בתהליך התהוות וגדילה פניתי לגברת אורלי שפירא, שהציעה דרכים שונות שבעזרתם אגדיל את מספר הלקוחות העסקיים שלי. יחד בנינו ופיתחנו תוכנית הדרגתית ושיטתית לפיתוח ערוצי הכנסה נוספים והגדלת מספר הלקוחות.

התוכנית שיווקית כללה הדגשים המותאמים לסביבה השיווקית בה העסק פועל ופיתרונות יצירתיים לשימור ולגיוס לקוחות פוטנציאליים חדשים.

הגברת שפירא ליוותה אותי לאורך התהליך השיווקי בעצות, תמיכה ועידוד.

תרומתה ועצותיה מלוות אותי גם כיום, שלוש שנים לאחר עבודתנו יחד.

אין ספק, כי תרומתה לפיתוח משרדי הייתה רבה והניצנים שנטעו לפני שלוש שנים ממשיכים גם כיום להניב פירות.

ברצוני להמליץ בחום על הגברת אורלי שפירא ומקווה שגם אתם תזכו להגשים את שאיפותיכם בסיועה.

בברכה

רו"ח הרצל לוי, רחובות.

 

ערן בר,

מנכ"ל גרינקו אנרג'י בע"מ

לצוות פרקטיק ייעוץ שיווקי,

בשלוש השנים שפרקטיק מלווים אותנו עברנו מהפך אמיתי. בנינו זהות ארגונית, תוכנית שיווקית סדורה, בחננו את החוזקות שלנו ולמדנו להכיר את ולחזק את מקומנו בשוק.

אורלי ואיילת הפכו לחלק בילתי נפרד מהחברה למדו אותנו ואת השוק שלנו ואיתרו בסבלנות את הנקודות הטעונות שיפור וחיזקו אותם.

בזכותם עברנו תהליכים גם בתחום השיווק וגם בתחום המכירות שהפכו את העסק לבוגר יותר וערוך יותר להתמודד בשוק תחרותי ומאתגר מבחינת בידול. פרקטיק גם סייעו לנו לאפיין את המסגרת השיווקית בה אנחנו עובדים כולל קישור לבעלי מקצוע בתחום השיווק ברשת. התוצאה – היום גרינקו היא מותג מוכר וחזק בתחום הסולארי, מוביל באינטרנט ומקובל על הלקוחות.

פרקטיק ממשיכים ללוות אותנו במסע הלא נגמר של ליווי חברה בדרכה אל ההצלחה, תמיד בסבלנות תמיד באחריות ובהקשבה. היום אין לי ספק שהם בחירה נכונה לעסק בצמיחה או לעסק הרוצה לפרוץ לתחומים חדשים.

בברכה ערן בר מנכ"ל, גרינקו אנרג'י בע"מ

אלכס ציגלמן

בעלים של חברת EASY3D

שמי אלכס ציגלמן בעלים של חברת Easy3D העוסקת בשיווק/מכירות מוצרים ומתן שירותים בתחום הדפסות וסריקות בתלת מימד. חברתנו צעירה, דינאמית ומתפתחת במהירות בדומה לכל התחום האמור לעיל. בתקופה אחרונה (כשנה וחצי) חברתנו נזקקה לעזרה והכוונה בתחום השיווק – תחום מכריע עבור חברה שמטרתה עיקרית היא להגדיל באופן משמעותי חשיפת מוצרים ופעילויות לשווקים רלוונטיים.

חברת Practic אשר את שירותיה שכרנו למטרה כאמור ביצעה את המוטל עליה במידה יוצאת מהכלל. באופן מיוחד אציין: קליטה מהירה של הנושאים חדשים ולא מוכרים, רצון הבנה לעומק, עצות מועילות, עזרה ביצירת קשר לגורמים רלוונטיים בתחום הפרסום, יישום תובנות באתר החברה, ארגון חומרי שיווק לקראת תערוכות, כנסים ועוד. כמו כן ברצוני לציין ספציפית את תרומתה של איילת, את יכולתה להתעמק בנושאים לא מוכרים – גם בתחום טכני/טכנולוגי, מהירות תגובתה בכל משימה, עזרתה מועילה ביצירת קשרים עם גורמי חוץ, הבנה של מוקדי קושי עיקריים וניסיון מתמיד לפתור בעיות. אני ממליץ בכל ליבי על חברת Practic בעלת ניסיון מרשים בתחום שיווק וקידום עסקים.

בברכה, אלכס ציגלמן Easy3D Model LTD

 

אודליה קוזלובסקי

מנהלת קבוצת נטוורקינג לנשים חרדיות ודתיות בבני ברק

אורלי יקרה,

אני שמחה לשלוח לך קישור לתוכנית שהיתה עלינו , קבוצת חברות להצלחה בבני ברק, בערוץ הידברות השבוע . את בין הראשונות שאני רוצה שיראו את התוכנית, כי חלק גדול כאן הוא בזכות ההדרכה שלך! חני ואני הקמנו את הקבוצה והרגשנו שחסר לנו הרבה ידע איך לנהל ולפתח אותה . קבענו איתך פגישה, ואת הדרכת אותנו ונתת לנו המון ידע וכלים פרקטיים מתוך הניסיון שלך.

אז בהחלט יש לך חלק חשוב בהצלחה שלנו,

בהערכה,

אודליה קוזלובסקי- מנהלת קבוצת נטוורקינג לנשים חרדיות ודתיות בבני ברק.