שיווק לחברות טכנולוגיות , חדש ב – PRACTIC

תכנית שיווקית מערכתית לחברות טכנולוגיות

מייצר או מפיץ מוצר טכנולוגי? אם כן, בוודאי הבחנת כי שיווק המוצר או השירות שלך לא נעשה קל יותר…

קיימות מספר מגמות בארץ ובעולם אשר משנות את השוק בצורה בולטת:

העולם קטן– הגלובליזציה והאינטרנט, יצרו מציאות בה אפשר ללמוד הכל על מוצרים ושירותים מתחרים בארץ ובעולם- אילו מודולים הם כוללים, כיצד ניתן להפעיל אותם, איפה ניתן לרכוש אותם, איך ובכמה. אפשר בקלות להכיר את כל השחקנים, לקרוא ביקורות והשוואות.

המתחרים שלך הם לא רק בישראל היום יותר מתמיד אפשר להזמין לא מעט מוצרים ושירותים ישירות מחו"ל בקלות ובנוחות רבה.

הכל נעשה מהיר יותר– שירות או מוצר שהיה להיט לפני שנתיים, נחשב היום מיושן ולא מעודכן וזה לא קורה רק בסלולרי, אתרים, מוצרים, שירותים, טעם הצרכנים משתנה וכן גם הציפיות שלהם. הכל צריך להיות עדכני ומתאים כל הזמן, גם אתם.

 אז מה עושים?

לצערנו, אין לנו פתרונות קסם. אבל יש הרבה מה לעשות.

שיווק ממוקד לקוח– בשלב הראשון עלינו להבין את צורכי והעדפות הצרכנים.. העובדה שמסבכת את התהליך היא כי הצרכים שלהם משתנים כל הזמן וכך גם הדרישות והציפיות שלהם. אנו, כאנשי שיווק, חייבים להישאר עם היד על הדופק ולדעת באמת איך אפשר לעזור להם ולייצר עבורם ערך.

נקודות חוזק – מהו היתרון הייחודי שלכם ביחס לתחרות ולמוצרים חלופיים בשוק? גם אם אתם בטוחים שאין לכם כזה, אם נשכיל לשאול את השאלות ולהקשיב היטב לתשובות, נוכל למצוא או לפתח תכונה או שירות שלא קיימים היום. לחלופין, נוכל לאתר יכולת שאפשר למצב אותה כייחודית לכם ולשווק אותה. כאן יש יתרון לחברה קטנה וגמישה יחסית, לעומת מתחרה שהוא ענק גלובאלי, אשר יידרשו לו שנים כדי לערוך את השינוי הנדרש במוצר.

שיתופי פעולה:– אין לכם תקציב לפרסום גלובלי אינסופי? לעתים רבות נמצא כי הפתרון הוא דווקא שיתוף פעולה המאפשר לך ול"שותפך" להציע מ מכלול שירותים בעלי ערך רב יותר, או יתרונות שיווקיים אחרים

צוות PRACTIC יסייע לכם להגדיר את המטרות ודרכי הפעולה הנכונות לכם ולמוצר (או השירות שלכם) לשיווק אפקטיבי

Market Analysis השלב הראשון בכל תכנית הוא הכרת המוצר, השוק והמתחרים. זה אולי נשמע גדול וגם יקר, אבל אם נשלב את הידע שלכם עם הנסיון שלנו נוכל ללמוד הרבה ומהר. תוצאות שלב זה יאפשרו לנו להתחיל לעבוד לפי הצרכים והתקציב שלכם.

הגדרת UVP – בשלב זה נבין את הצרכנים, מה מאפיין אותם, מהם הצרכים וההעדפות שלהם, מה בדיוק הם מחפשים ומה יניע אותם לרכישה.בהתאם למידע שננתח נגדיר את נקודות החוזק שלכם ואת הפעילויות הנדרשות על מנת להבליט ולקדם אותן

הגדרת מטרות ויעדים – למה אנחנו רוצים להגיע בזמן הקרוב, בטווח זמן של חודשים ועד שנה.

תכנית עבודה ממוקדת – הגדרת הפעילויות השונות אשר יביאו את החברה ליעדים ריאליים ומדידים שהציבה לעצמה. הגדרת נקודות בהן נבחן את יעילות הפעילות ונערוך בהן שינויים או התאמות במידת הצורך. כל זאת בהתאם לתקציב מוגדר ומאושר.

צוות PRACTIC ישתמש בכלים האפקטיביים ביותר כדי להביא את התוצאות שהגדרנו

קמפיינים שיווקיים – נביא את הרעיונות שלנו לשוק לבדיקה על ידי האנשים היחידים שדעתם באמת חשובה, הלקוחות שלכם. למעשה ניתן בצורה כזאת לבדוק לא רק מוצרים ושירותים אלא גם רעיונות
שיווק באינטרנט– נגדיר תכנית לחשיפה ומכירה ברשת, ע"י בחירת הערוצים האפקטיביים ביותר, אשר באמצעות תחשפו לקהל היעד שלכם באופן התואם את התקציב העומד לרשותכם
שיתופי פעולה– איתור ויצירת שיתופי פעולה שיעזרו לכם להיחשף לקהל גדול יותר או יתנו לכם ערך גדול יותר, בארץ ואולי בכלל בעולם???

אם אתם מרגישים שהטכנולוגיה שלכם עוד לא מיצתה את ההבטחה שבה, התקשרו אלינו ונממש אותה ביחד

ליצירת קשר בנושא שיווק למוצרים ושירותים טכנולוגיים התקשרו לטלפון  077-9965414