PRACTIC תצליח עבורכם בשיווק
ואתם תהיו פנויים לעסוק במקצוע שלכם

תכנית שיווקית ממוקדת ויישומית

ניהול ויישום התוכנית הלכה למעשה

שיווק באינטרנט – ניהול ובקרה

פגישת אסטרטגיות ייזום והשתתפות

תכנון ברור מותאם תקציב

אולי יעניין אותך גם : 

למה כתיבה שיווקית?

חלק מהותי מעבודתו של יועץ שיווקי הוא כתיבה שיווקית. לאחר הבנת התחום בו פועלת החברה, התחרות, היתרונות שלנו ושל המתחרים שלנו והחולשות של שנינו, צריך לדעת להעביר את המסרים הנכונים באמצעות הטקסט אליו ייחשף הלקוח הפוטנציאלי.

 

אתגרים בכתיבה שיווקית או: האם אתה יכול לעשות את זה לבד?

העברת מסרים בעולם של עומס מידע מצריכה כתיבה מדויקת, נקייה ומקצועית.

יצירת הנעה לפעולה – לא מספיק לנו שהלקוח יקרא את המסרים שלנו. אנחנו צריכים לגרום לו לפעול!
לרכוש את המוצר שלנו, לפנות אלינו, להירשם לניוזלטר ועוד. נדרשות הבנה שיווקית ויכולות כתיבה כדי להניע לקוח לפעול באמצעות מסר טקסטואלי קצרצר.

יצירת עניין אצל הלקוח – עד כמה הלקוח באמת משקיע בקריאת הטקסטים שלנו? לרוב, ממש לא הרבה.
לכן טקסט שיווקי צריך להיות בנוי נכון: החל בכותרות מושכות, תתי כותרות ועד חומר מעמיק למתעניינים.

בחירת סגנון כתיבה נכון – האם לכתוב טקסט בשפה מקצועית וברמה גבוהה? או עדיף לבחור בשפה פשוטה? הטקסט צריך להעביר מסר של יוקרה או מסר עממי וזול? אין תשובה אחת נכונה.
סגנון הכתיבה צריך לשדר את מה שהמותג שלנו משדר- חייבת להיות תאימות בין סגנון הכתיבה לבין המיתוג והמיצוב שלנו.

האתגר הגדול מכולם – לבסוף, לאחר שהטקסט כתוב, עליכם לשאול את עצמכם – האם הטקסט מייצג אותנו בצורה נכונה?

אז אם אין לכם זמן פנוי ביומן לכתיבה, אם אתם לא אוהבים לכתוב או לא מרגישים שהטקסטים שכתבתם או כתבו עבורכם מניעים מספיק או מייצגים נאמנה אתכם ואת המותג שלכם – אנחנו מזמינים אתכם לתהליך משותף של כתיבה.

 

איך עובד תהליך כתיבה שיווקית בפרקטיק?

הכנת תוכנית שיווקית – בשלב הראשון נשב יחד ונכין תוכנית שיווקית, אפילו כללית, אשר תבחן את מאפייני המוצר או השירות, היתרונות והחסרונות, התהליכים השונים של אספקת המוצר ולעתים גם התמחור שלנו וכמובן מאפייני השוק התחרותי. אם יש לכם כבר תכנית – נוכל לדלג על השלב הזה.

בחירת נושא הכתבה – נבחר ונגדיר יחד את נושא הכתבה, שנבחר מתוך שיקולים אסטרטגיים, בקווים כלליים.

ראיון טלפוני או פרונטלי – בשיחה טלפונית נקבל מכם את המידע . רצוי בזמן מבוזבז כמו פקק תנועה או נסיעה ארוכה…כך אנחנו מוודאים שהקול שלכם, הסגנון האישי שלכם והידע הרב שצברתם ישתקפו בטקסט.

כתיבה שיווקית – זה החלק שלנו. נכתוב את המאמר או המודעה עבורכם באופן שיציג אתכם בדרך הטובה ביותר ללקוחות שלכם ויניע לפעולה.

פינג פונג– נעביר את הכתבה אליכם לתיקונים, נתקן, נשלח שוב וחוזר חלילה. עד שתהיו מרוצים מהתוצאה!

 

מה אנחנו יכולים לכתוב עבורכם? (כמעט) הכל!

כתיבת תוכן לאתרים – אנו מתכננים ומאפיינים את מבנה האתר ויוצקים תוכן לדפים. המבנה מתבסס על התכנית השיווקית שלנו אשר מסייעת למקד את התהליך. חלק בלתי נפרד מהכתיבה הוא בדיקת מילות מפתח בגוגל. כדי שהגולשים (הלקוחות הפוטנציאליים) יקראו את התוכן שלכם, הם צריכים לפני כן להיכנס לאתר!
לכן, נבנה את התוכן בהתאם לביטויים שהגולש באמת מחפש, נשלב אותם בטקסט באופן טבעי – בכותרות, בגוף הטקסט ובתיאור העמוד המוצג לגולש. מבנה הטקסט יכלול כותרות וכותרות משנה וחלוקה לפסקאות עם כותרת. הכל בהתאמה לנוחות הקריאה ברשת ולהעדפות של גוגל!

כתיבת ניוזלטרים – ניוזלטר היא דרך מצוינת לשמור עלינו בתודעה של הלקוח עד היום בו יהיה זקוק לשירותים שלנו! אנו מפיקים ניוזלטרים הכוללים מאמרים מקצועיים ומסרים שיווקיים. כאשר אנו נותנים לנמען ידע בעל ערך, הוא לא ילחץ :"הסר" אלא ימשיך לקרוא ולפעמים גם יעביר לחברים וירחיב עבורנו את המעגל.

ברושורים – הברושור צריך לכלול פנייה ישירה לקהל היעד הרלוונטי (מנהלות רווחה, מנהלי כספים, מנהלי שיווק או כל תחום אחר) את התועלות שאתם מציעים ללקוח, את מאפייני המוצר/ השירות והעסקה, היתרונות שלכם לעומת המתחרים (מה אתם כן עושים במקומות בהם יש חולשה, בלי להזכיר אותם או את החולשה שלהם) והנעה ברורה לפעולה. כמובן שכדאי להוסיף גם את פרטי ההתקשרות.

פנייה ממוקדת ללקוחות – כאשר אתם מבצעים פנייה "קרה" ללקוחות פוטנציאליים, המשפט שתשמעו ברוב המקרים יהיה – "תשלחו לי משהו ואם זה יהיה רלוונטי אחזור אליכם" וכדי שהפניה הכתובה תניב תוצאות חיוביות ותגדיל את הסיכויים לפגישה – כדאי שיהיה לכם ברושור אינטרנטי מוכן למשלוח במייל, עדיף מעוצב וממוקד ועדיף כזה שמכיל דוגמאות רלוונטיות לתחום שלו.
אנחנו מתמחים בכתיבת ברושורים אינטרנטיים שמביאים לתוצאות ונשמח לסייע לכם.

מה אנחנו לא עושים?
אנחנו לא עוסקים בקופירייטינג כמוצר בודד, אנחנו לא ממציאים שמות או סלוגנים לחברות.
אבל אנחנו יודעים להמליץ על אנשי מקצוע מוכשרים בכל תחום ונשמח להמליץ לכם על קופירייטרית מקצועית.

זקוקים לתוכן מניע? יש לכם טקסטים קיימים שלא מביאים תוצאות? פנו אלינו ונראה לכם כיצד טקסטים יכולים לייצר עבורכם פניות מלקוחות!

רוצים לדעת עוד על כתיבה  שיווקית ב- PRACTIC ?

השירות ניתן על בסיס שעות ייעוץ וליווי שיווקי במסגרת הנקבעת בהתאם לגודל החברה, היקף הפעילות הצפוי ומטרות החברה. 
רוצים לדעת איך להשקיע פחות ולהשיג יותר?
צרו עמנו קשר ונשמח להזמין אתכם לפגישת היכרות ללא תשלום.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו – 077-9965414
הקפה מצוין. אתם בדרך?