פתרונות מתאימים לאתיקה מקצועית

הגדלת הכנסות מלקוחות

תכנית שיווקית יישומית וליווי

מקצועות חופשיים מקצועות הטיפול

ניסיון רב בתחום שיווק שירותים

מה המיוחד בשיווק שירותים ?

צוות PRACTIC צבר נסיון רב בשיווק שירותים בתחומים שונים: פסיכולוגיה וטיפול, תחום הלימודים, רפואה, אסתטיקה, שמאות, ראיית חשבון ועוד.

מעטפת התכונות של השירות מורכבת מארבעה מאפיינים עיקריים:

 שיווק שירותים שונה במהותו משיווק שירותים, שכן לפני פעולת המכירה יש צורך רב יותר ביצירת בטחון ואמון אצל הלקוח, שהוא רוכש שירות טוב, שכדאי לו לרכוש, ע”י “עטיפה” של תכונות. בשונה מהמוחשיות של המוצר, במאפיינים כמו אריזה, גודל, צבע ומגע, כאן עלינו להציג תועלות אשר מותאמות לצרכים ולרצונות של הלקוח.

צוות PRACTIC צבר נסיון רב בשיווק שירותים בתחומים שונים: פסיכולוגיה וטיפול, תחום הלימודים, רפואה, אסתטיקה, שמאות, ראיית חשבון ועוד.

1. נותני השירות– לדוגמא, פסיכולוג- יאופיין לפי מומחיותו בתחום המבוקש (למשל הפרעות קשב, חרדה, דיכאון או נושאים ספציפיים יותר), הנסיון שלו, השכלה, ותכונות האישיות שלו.

2. עדות פיזית– לדוגמא, קליניקה לאסתטיקה תתאפיין בכל עדות מוחשית המיוחסת ע”י הלקוח לאיכות השירות- מראה הקליניקה, המיקום שלה, אתר האינטרנט, החומרים המודפסים ואפילו מראה ולבוש הצוות. במכללה המעוניינת לשווק את הלימודים בה תהיה משמעות לנראות המבנה, החומרים המחולקים לסטודנטים וכדומה. אתר האינטרנט יהיה אצל כל משווק שירותים חלק מהותי מהעדות הפיזית.

3. תהליכים- למתן השירות- למשל, אצל רואה חשבון- האם הוא שולח לבד אחת לתקופה דו”ח רווח והפסד ללא בקשת הלקוח, האם הוא אוסף או שולח שליח לאסוף את החומר להנהלת חשבונות, האם הוא מבצע פגישה להסבר של הדו”חות השנתיים או רק שולח אותם במייל וכדומה.

4. מוניטין/ מיתוג-  הדימוי וההיכרות עם החברה או איש המקצוע. אלה נבנים על בסיס מיתוג חזק, יחסי ציבור, תכנים באתר האינטרנט, המלצות ועוד.

בPRACTIC נצבר נסיון רב בשיווק שירותים ומקצועות חופשיים- פסיכולוגים ומטפלים, רופאים, קליניקות, רפואה אסתטית, רואי חשבון, שמאים ועוד.

התכנית שלנו לשיווק שירותים כוללת:

הגדלת הכנסות מלקוחות קיימים- על ידי ניתוח נתונים לצורך אופטימיזציה של ההצעה ללקוח לפי העדפותיו ומאפייני הרכישה שלו

גיוס לקוחות חדשים- על ידי פרסום ממוקד או שיתופי פעולה

פתרונות המתאימים לאתיקה המקצועית- ולמקובל במקצוע. כך שהשיווק לא יפגע במוניטין של בעל החברה/ איש המקצוע

תכנית שיווקית יישומית- הכוללת אפיון של קהל היעד, תועלות מבוקשות, הגדרת סל המוצרים המתאים לכל פלח שוק, פעילויות לגיוס ושימור לקוחות, בחינת שביעות רצון לקוחות ופעילויות לשיפור, יצירת חווויית לקוח משמעותית, פעילות שיווק באינטרנט ועוד

ליווי ביישום התכנית בפועל- כולל  יישום החלקים השונים בתכנית וגיוס אנשי מקצוע מומלצים לביצוע פעילויות נוספות (בניית אתרים, עיצוב, קמפיינים וכדומה) למקסום התוצאות

יצירת ערך וחווית לקוח- להתמודדות עם התחרות בענף. מחקרים מראים כי רק 15% מהלקוחות שבעי הרצון לא יתפתו להצעה אטרקטיבית מהמתחרים. רק חוויית לקוח חיובית ומשמעותית תביא לנאמנות למותג ולהבאת לקוחות נוספים.